پهپاد سمپاش ۱۰ لیتری شریف مدل Sharif 10L


در یک نگاه | مشخصات | دانلود | قیمتمقایسه

منطبق با استانداردها شروع کنید

بهترین و بروزترین بدنه پهپادهای کشاورزی

پهپادهای ۱۰ لیتری شریف در ساختار هگزاکوپتر ۶ موتوره است. نوع طراحی بدنه این پهپاد تاشونده از جنس فیبر کربن بوده و همانند جدیدترین محصولات به روز دنیا در این حوزه است.

جابجایی سریع و آسان با طراحی منحصربفرد بدنه

بدنه پهپادهای سمپاش شریف با طراحی منحصر بفرد به صورت تاشونده بوده و به راحتی جابجا می شود. باتری و مخزن نیز از قسمت فوقانی به صورت کشویی در محل مخصوص به خود که قسمتی از بدنه است قرار می گیرد. این نوع طراحی کاملا منطبق بر طراحی های به روز دنیا در این حوزه است.

باتری و مخزن کشویی

در جدیدترین محصولات این حوزه در دنیا، مخزن و باتری از قسمت فوقانی پهپادهای سمپاش به آسانی خارج می شوند. باتری برای شارژ به شارژر متصل شده و بسیار سریع در قسمت مخصوص به خود بر روی بدنه قرار می گیرد و یک کانکتور ایمن اتصال آن را تضمین می کند. مخزن نیز برای شستشو و یا پر شدن از روی پهپاد به صورت کشویی خارج می شود و خیلی سریع در همین قسمت قرار می گیرد.

سادگی، یکپارچگی

جدیدترین App مدیریت پرواز و عملیات سمپاشی

ریموت کنترل اسمارت و هوشمند را برای پهپادهای کشاورزی شریف انتخاب کرده ایم. شما دیگر نیازی به نصب گوشی همراه خود بر روی ریموت کنترل ندارید. این ریموت دارای App و نرم افزار قدرتمند مدیریت پهپاد، تنظیمات پهپاد، انجام و برنامه ریزی عملیات خودکار و دستی سمپاشی و محلول پاشی است.

بدنه کاملا ماژولار و جز به جز پهپادهای شریف

بدیهی در طول مدت استفاده از پهپادهای کشاورزی با کاربری محلول پاشی و سمپاشی به خدمات پس از فروش و تعمیرات احتمالی نیاز دارید. ساختار ماژولار می تواند بسیار تسهیل کننده در ارائه این خدمات باشد. در بسیاری از موارد شما می توانید تنها با سفارش یک قطعه از ۱۰ ها قطعه بدنه، خودتان تعمیرات را در سریع ترین زمان ممکن انجام دهید.

نورافکن، دوربین FPV و مقاوم در برابر نفود آب و گرد و غبار

پهپادهای سمپاش و محلول پاش شریف دارای دوربین FPV دید از جلو و سیستم روشنایی (نورافکن) در قسمت جلو پهپاد برای انجام عملیات سمپاشی و محلول پاشی در شب و تاریکی است. در برخی نقاط به دلیل دمای بالای هوا در روز عملیات سمپاشی در شب انجام می شود. پهپادهای سمپاش شریف به دلیل دارا بودن سیستم روشنایی و نورافکن قوی، فضای پرواز را در شب روشن خواهند کرد.

نازل های Y شکل، پمپ های ۵ لیتری، رادار تنظیم ارتفاع و سنسورهای موانع سنج

در پهپادهای سمپاش و محلول پاش ۱۰ لیتری شریف از نازل های Y شکل دوبل برای اثربخشی فرآیند سمپاشی و محلول پاشی استفاده شده است. این پهپاد مجهز به ۴ نازل تی جت، پمپ های قدرتمند ۵ لیتری برای رساندن یکنواخت و دائم محلول از مخزن به نازل ها است.

پهپادهای سمپاش شریف دارای رادار تشخیص دهنده و تنظیم کننده ارتفاع و سنسورهای صفحه ای موانع سنج از جلو و عقب پهپاد است. پهپادهای شریف به دلیل دارا بودن سه سیستم سنجش گر، تنظیم کننده و اجتناب کننده از موانع داری سطح ایمنی بسیار بالایی نسبت به دیگر پهپادهای این حوزه است.

بهترین باتری و شارژر انتخاب شده اند

باتری مهمترین قسمت یک پهپاد است. ما در پهپادهای سمپاش شریف از ایمن ترین، بهترین و به روز ترین باتری های هوشمند این حوزه استفاده کرده ایم. شارژر هوشمند ۱۵۰۰ وات در سریع ترین زمان ممکن باتری های ۱۲ سلولی ۱۶۰۰۰ میلی آمپر ساعتی این پهپاد را شارژ می کنند. شارژر پهپادهای سمپاش شریف دو کاناله و دارای قابلیت شارژ همزمان دو باتری است. این شارژر به راحتی قابل جابجایی است.

کامل، بهترین ها را خرید کنید

پهپادهای محلول پاش و سمپاش شریف به صورت کیت کامل شامل پهپاد با تمام امکانات و ۴ عدد باتری و شارژر به فروش میرسد. کلیه قطعات در زمان تحویل بررسی و آزمایش سلامت خواهد شد.


خدمات موجود بر روی پهپادهای کشاورزی شریف

گارانتی یک ساله
خدمات پس از فروش، تعمیرات و تامین قطعات نامحدود
آموزش جامع با سرفصلهای آموزشی مصوب و صدور گواهینامه مهارت معتبر
ثبت در سامانه سازمان هواپیمایی کشوری و صدور پلاک و سند مالکیت پهپاد به نام خریدار